Dołącz do modlitwy za dzieci zagrożone aborcją


W dniu wczorajszym rozpoczęła się modlitewna III edycja akcji „Uratuj Świętego!”

Celem akcji jest zgromadzenie jak największej liczby osób, które odpowiedzą na wezwanie do odpowiedzialnej modlitwy za te wszystkie dzieci.

Organizatorem akcji jest portal pokolenieJP2.pl – Społecznościowy Portal Młodych. Administratorem tego portalu jest ks. Tomasz Marek Trzaska – kapłan diecezji łomżyńskiej. Współorganizatorami tegorocznej edycji są: tygodnik Gość Niedzielny oraz Radio Nadzieja.

Jak włączyć się do akcji?

Jeżeli jesteś osobą indywidualną i chcesz dołączyć się do akcji wypełnij formularza zgłoszeniowy na stronie uratujswietego.pl. Na tej samej stronie znajdziesz również szczegółowe informacje dotyczące akcji.

Jeżeli reprezentujesz jakąś wspólnotę (parafię, zakon, ruch, stowarzyszenie, seminarium) wypełnij na stronie zgłoszenie wspólnoty i pobierz odpowiednie materiały dotyczące akcji.

Jak będzie przebiegać akcja?

Od 17 do 25 marca na portalu www.uratujswietego.pl będą umieszczane teksty Sługi Bożego Jana Pawła II dotyczące świętości życia. Następnie zostaniecie zaproszeni do obejrzenia komentarza wideo, który będzie odnosił się do tych słów. Autorami tych rozważań będą ludzie znani ze środowiska chrześcijańskich mediów i sceny muzycznej. Rozważania te będą stanowić przygotowanie do kilkuminutowej modlitwy w intencji dzieci, którą będą odmawiać uczestnicy indywidualnie. Każdego dnia będziemy zachęcać Was by ofiarować w tej intencji również koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Źródło: pro-life.org.pl