Protest przeciwko perwersyjnej indoktrynacji w szkołach


Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w proteście przeciwko homoindoktrynacji uczniów państwowych szkół. W Warszawie nastolatki w godzinach lekcji obcować miały z pełnymi wulgaryzmów opisami związków sadomasochistycznych i innych perwersji seksualnych. Poniżej podajemy treść listu protestacyjnego, który wysyłany jest do dyrekcji szkoły, Przewodniczącego Rady Rodziców oraz do Kuratorium Oświaty. Protest organizuje Warszawska Krucjata Młodych.

Podpisz protest i prześlij dalej!

Nie pozwólmy na promowanie perwersji seksualnych w szkołach!
Szanowni Państwo,

Jak donoszą media (min. Maciej Marosz, „Szturm perwersji na szkoły”, „Gazeta Polska Codziennie” z 10 grudnia 2011 r.) uczniów Liceum i Gimnazjum im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie „edukowano” szokującymi obscenicznymi materiałami. Nastolatkom (w tym nieletnim uczniom) w godzinach lekcji prezentowano treści z pełnymi wulgaryzmów opisami związków sadomasochistycznych i innych perwersji seksualnych.

Gościem spotkania zorganizowanego w budynku szkoły była Marta Konarzewska, która wspólnie z dziennikarzem „Gazety Wyborczej” napisała książkę „Zakazane miłości…”. Na okładce książki widnieje dziennikarz „GW” Piotr Pacewicz przebrany za kobietę. Obok współautorka Marta Konarzewska, która zadeklarowała publicznie, że jest nauczycielką lesbijką.

Dyrekcja szkoły nie była w stanie odpowiedzieć dziennikarzom, czy rodzice uczniów byli poinformowani o zorganizowaniu spotkania. Podczas spotkania nieletni uczniowie byli przekonywani, że wszystkie rodzaje upodobań seksualnych, od sadomasochistycznych po homo- i biseksualne, są normalne. Sama autorka przyznała, że książka, którą rozdawano uczniom za darmo,  to zbiór dziwnych przypadków. Są tam relacje osób mówiących o swojej seksualności w zdumiewająco szczegółowy sposób. Jak podają media spotkanie zorganizowała Krytyka Polityczna w ramach akcji „Szturm na szkoły”.

Marta Konarzewska twierdzi, że celem jej pracy jest „dążenie do zatarcia pojęcia heteroseksualności”. Podczas spotkania z autorką młodzież zebraną w auli szkoły przekonywano, że każde upodobanie seksualne jest dobre, o ile nie wiąże się z przemocą. Według niej „najwięcej przemocy jest w heteroseksualnych rodzinach. Dlatego heteroseksualność trzeba znieść”.

W związku z tym nasuwają mi się pytania: Jak powyższe wydarzenia pogodzić z charakterem szkoły, która powinna nie tylko wychowywać, ale również zapewniać bezpieczeństwo swoim uczniom? Jeżeli placówki oświatowe mają być wolne od jakiejkolwiek ideologii, to dlaczego w murach tej szkoły mogła mieć miejsce promocja niebezpiecznej ideologii LGBT, której celem jest niszczenie małżeństwa i rodziny? Czy angażowanie się w tego typu wydarzenia nie jest kompromitacją szkoły i obniżaniem jej rangi? Co mają myśleć uczniowie i ich rodzice, którzy uznają prezentowane podczas spotkania  zachowania seksualne za niezgodne z naturą człowieka i  nie do pogodzenia z wyznawanym światopoglądem i przekonaniami religijnymi?

Mam nadzieję, że kierując się dobrem szkoły oraz całej społeczności uczniowskiej a także zwykłą minimalną przyzwoitością wyciągnięte zostaną wobec osób odpowiedzialnych za to skandaliczne wydarzenie odpowiednie konsekwencje. Zapewniam też że poinformuje opinię publiczną, a w szczególności młodzież  i ich rodziców, o zaangażowaniu szkoły w promocję dewiacyjnych zachowań seksualnych.

Z poważaniem,

Podpisz protest i prześlij dalej!

Nie pozwólmy na promowanie perwersji seksualnych w szkołach!

Liceum: liceum15@zmichowska.pl

Gimnazjum: gim34@zmichowska.pl

Przewodniczący Rady Rodziców: jablonski1962@gmail.com

Kuratorium Oświaty: kuratorium@kuratorium.waw.pl

Do wiadomości:

Jego Eminencja Ks. Kardynał Kazimierz Nycz

kanclerz@mkw.pl

Zespół Szkół nr 67

XV Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34

im. Narcyzy Żmichowskiej,

Klonowa 16, 00-591 Warszawa

Możesz też zadzwonić do szkoły i osobiście wyrazić swój protest!

Telefony

(22) 849 37 34
(22) 646 49 52
(22) 848 88 08

Źródło: www.piotrskarga.pl